Młodszy inspektor Grzegorz Kurek służbę w garnizonie łódzkim rozpoczął 10 stycznia 2023 roku obejmując stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu. Teraz przeszedł na emeryturę. Nowy szef wieluńskich policjantów jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.
Służbę w Policji rozpoczął w lipcu 2003 roku. Do Wielunia przybył z Sieradza gdzie w tamtejszej komendzie policji pełnił obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego.
Ceremonia zdania oraz powierzenia obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji odbyła się z udziałem I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi inspektora Adama Jurka.
W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych, instytucji współpracujących z Policją, a także kadra kierownicza, funkcjonariusze i pracownicy wieluńskiej jednostki.
Młodszy inspektor Grzegorz Kurek, żegnając się z wieluńską jednostką, podziękował samorządom, partnerom instytucjonalnym, funkcjonariuszom oraz pracownikom cywilnym za blisko trzy lata owocnej współpracy.
















