Wydarzenie rozpoczęło się spotkaniem przy wspólnym stole. Później wszyscy uczestnicy wzięli udział w zabawie tanecznej na parkiecie. Seniorzy  pełni pozytywnej energii śpiewali również ulubione piosenki biesiadne.

Takie spotkanie po raz kolejny udowodniło jak ważne jest wyjście z domu i spędzenie czasu w miłym towarzystwie. Obydwa kluby po raz kolejny zatem zintegrowały się na wspólnym spotkaniu. Będą oczywiście następne.