W dalszej części posiedzenia mówiono też o sprawach wieluńskiego szpitala. To w kontekście sprawozdania dyrekcji SP ZOZ Wieluń z realizacji programu naprawczego za drugie półroczne 2025 roku oraz dostępności i poziomu udzielanych świadczeń zdrowotnych w szpitalu.
Informacje nie są zbyt optymistyczne. Wszystko z powodu braku odpowiednich środków przekazywanych szpitalowi na leczenie pacjentów i za tzw. nadwykonania. Zobacz video.
















