Te będą realizowane w szkołach średnich prowadzonych przez wieluński powiat. To wszystko dzięki wsparciu środków europejskich, których dysponentem jest Urząd Marszałkowski w ramach programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego.
Kwota dofinansowania to ponad 11 mln złotych. Na tym spotkaniu obecni byli także dyrektorzy trzech wieluńskich szkół, które będą właśnie realizowały wspomniane projekty. W tym gronie jest oczywiście też ZS Nr 2.
Z uczniami szkoły tuż przed rozpoczęciem tego spotkania rozmawiała m.in. Joanna Skrzydlewska- marszałek województwa łódzkiego. To inwestycja w przyszłość młodych ludzi- rozwój kształcenia zawodowego, nowe możliwości i jeszcze lepsze przygotowanie do rynku pracy.
















