Mówił o niej na sesji nie przedstawiciel GDDKiA, a burmistrz Wielunia. Dlatego, że włodarz miasta niedawno spotkał się z szefostwem łódzkiego oddziału GDDKiA. Ma zatem najświeższe informacje dotyczące jakże potrzebnej inwestycji. Chodzi m.in. o wydanie decyzji środowiskowej.
Z kolei radny Kaja zwrócił uwagę na ulicę Popiełuszki, odcinek od 18 Stycznia do Częstochowskiej. Chodzi o ewentualne zmiany w ruchu z powodu budowy nowego marketu w tym miejscu oraz budowę nowego ronda przy wlocie Popiełuszki do Częstochowskiej.
Więcej o inwestycjach na drogach w Gminie Wieluń powiemy także w obszernej relacji z sesji Rady Miejskiej.
















