Odchodzący szef wieluńskich strażaków kojarzony będzie m.in. z ważną dla wieluńskiej komendy inwestycją, budową pięciu nowych garaży dla wozów bojowych wraz z zapleczem socjalnym i sanitarnym.

Strażacy chcą, aby wspomniana inwestycja została zakończona wraz z końcem tego roku. Finansowo wesprą ją gminy wchodzące w skład powiatu wieluńskiego.