Po zbiórce ulicami centrum miasta nastąpił przemarsz z biało- czerwoną na Plac Legionów. Zobacz video. Organizatorami wydarzenia byli wieluńscy harcerze pod komendą podharcmistrza Grzegorza Żabickiego oraz Gmina Wieluń. Święto Flagi przebiegło w atmosferze dumy, jedności i szacunku dla biało-czerwonych barw.
















