Ukazują z niezwykłą precyzją emocje oraz piękno ludzkiego ciała. Cała ekspozycja została wykonana w tradycyjnej konwencji bieli i czerni. Wśród licznie przybyłych na wernisaż gości nie zabrakło przyjaciół, rodziny, a także samorządowców czy artystów, którzy z zainteresowaniem podziwiali prezentowane obrazy.
To już kolejny wernisaż Krzysztofa Jackiewicza w Wieluniu. Do tej pory można było podziwiać talent malarski artysty, który tym razem dał się poznać jako rysownik. Słów uznania, gratulacjom i serdecznościom nie było końca. Wystawę „Rysunek” na Dworcu Kulturalnym będzie można oglądać do 15 maja tego roku.
















